شرکت اسیاپارت

mazda6

مزدا ۶ جدید

اما مدلی که امروز به بررسی آن خواهیم پرداخت نسل سوم و از آخرین مدلهای مزدا ۶ است که این نسل از سال ۲۰۱۲ معرفی شده است و تاکنون برای خط تولید قرار دارد. مزدا در این نسل استفاده از پیشرانه‌های شش سیلندر را کنار گذاشت و پیشرانه های جدید خود را با نام اسکای اکتیو مورد استفاده قرار داد که دارای حجم کمتری هستند اما مصرف سوخت پایینی دارند و راندمان آنها بسیار بالا است. البته به تازگی مدل توربو مزدا ۶ نیز معرفی شده است.

وانت کاپرا تیپ ۳

به گزارش «ام ال »،وانت کارا محصول تولیدی شرکت بهمن‌موتور که براساس پلت‌فرم وانت مزدا بازطراحی شده، آماده پاسخگویی به نیاز خریداران خودروهای کار و امسال با عنوان کارا تیپ3 به‌روزسانی و امکاناتی به آن افزوده شده است. 

وانت کارا از محصولات شرکت بهمن موتور با موتور ۲۰۰۰ سی‌سی تولید می‌شود و شامل نسخه تک‌کابین و دوکابین است. سیستم گیربکس به‌کاررفته در دو مدل‌، ۵ سرعته دستی و همچنین این خودرو دارای استاندارد آلایندگی یورو5 است. 

یک سرگرمی جالب برای خانواده‌ها؛ خودروی جدید هیوندای در خانه قابل مونتاژ است!

مشکلاتی که باعث می‌شوند پولستار ۲ غیرقابل راندن باشد!

برخی از مالکان اروپایی پولستار ۲ در حال گزارش مشکلاتی هستند که باعث می‌شود این خودروی الکتریکی از کار بیفتد.بولستار عرضه این خودرو را از چند ماه پیش شروع کرده و اگرچه بسیاری از خبرنگاران تحت تأثیر این محصول قرار گرفته‌اند اما ظاهراً مشکلات پولستار ۲ با برخی مشکلات جدی دست و پنجه نرم می‌کنند. این مالکان در کشورهایی همچون سوئد، نروژ، هلند و فرانسه سکونت دارند.گفته می‌شود مالکان در حال گزارش نقص‌های قوای محرکه هستند که باعث می‌شود خودرو غیرقابل راندن باشد. یکی از مالکان با نام توبیاس آکبلوم که اهل سوئد است مدعی شده پولستار ۲ یک روز پس از تحویل خراب شده است.

بازسازی فورد موستانگ Boss 429 با قدرت ۸۱۵ اسب بخار

 

کلاچ برقی

صدای بوق ماشین‌ها، دود و آلودگی، ساعت‌های متعدد اتلاف شده، اعصاب‌های خورد رانندگان، و بله این نمایی از یک ترافیک در شهر است. یکی از بزرگترین معضلات جامعه پیشرفته امروزی مشکل تعدد خودروها و البته نبود زیرساخت برای کنترل این مشکل بزرگ یعنی ترافیک است.

سیستم تعلیق خودرو چیست؟

قبل از پرداختن به بوش طبق باید بدانیم که سیستم تعلیق یا همان سیستم فنربندی خودرو شامل قطعات و مواردی همچون چرخ‌های خودرو، کمک فنرها، فنرها و ستون‌های نگهدارنده خودرو است. وظیفه بوش طبق این است که ارتباط بین خودرو و جاده را به‌طور مناسب و بهینه حفظ و کنترل کند.

فک پلاک خودرو

پلاک خودرو از گذشته تا امروز
در سال ۱۳۰۵ همگام با ورود نخستین اتومبیل به کشور اولین پلاک خودرو ثبت شد؛ بعدها با افزایش تعداد خودرو تغییراتی در پلاک به وجود آمد. این تغییرات در ابتدا به‌صورت ترکیب اعداد و حرف بود، اما پس از مدتی حروف جای خود را به نام شهر و اعداد دورقمی دادند.

پلاک خودرو

از چه مکمل های سوخت برای خودرو ی خود استفاده کنیم

انواع مکمل‌های سوخت
همان‌طور که می‌دانید، برند‌های مختلفی در بازار موجود هستند که به تولید مکمل سوخت خودرو می‌پردازند، اما فارغ از شرکت تولیدکننده، مکمل‌های سوخت انواع متفاوتی دارند که هرکدام از آن‌ها برای نوع خاصی از خودروها مناسب هستند؛ علاوه‌بر این میزان کارکرد یا به عبارت دیگر عمر خودرو نیز پیش از انتخاب مکمل سوخت باید در نظر گرفته شود.

آدرس فروشگاه ها:

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ سپهر، برخیابان ، پلاک ۵۳ (G35) .   تلفن های تماس : ۳۳۹۴۳۴۰۰   -  ۳۳۹۲۳۴۰۰  -  ۳۶۹۰۰۴۱۱  -   ۳۶۹۰۰۴۱۳  -  ۳۶۹۰۰۴۱۵  -  ۳۶۹۰۰۴۱۷

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ کاشانی ، طبقه سوم ، پلاک 282 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۰۸۸۷۱  -  ۳۳۹۱۱۶۷۲  -  ۳۳۱۱۴۱۷۱   

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان اکباتان ، کوچه آهنین ، پاساژ امین ، طبقه دوم ، واحد دفتری A-1 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۲۹۰۱۴  -  ۳۳۹۲۸۹۵۹  -  ۳۳۹۴۴۱۵۱  -  ۳۳۹۴۴۱۵۲  -  ۴۰۳۳۰۷۰۹  - ۴۰۳۳۰۶۳۳