مزدا۳

ویژگی های سیستم امنیتی و دزدگیر

 

سیستم امنیتی و دزدگیر خودرو سیم کارتی

یک سرگرمی جالب برای خانواده‌ها؛ خودروی جدید هیوندای در خانه قابل مونتاژ است!

مشکلاتی که باعث می‌شوند پولستار ۲ غیرقابل راندن باشد!

برخی از مالکان اروپایی پولستار ۲ در حال گزارش مشکلاتی هستند که باعث می‌شود این خودروی الکتریکی از کار بیفتد.بولستار عرضه این خودرو را از چند ماه پیش شروع کرده و اگرچه بسیاری از خبرنگاران تحت تأثیر این محصول قرار گرفته‌اند اما ظاهراً مشکلات پولستار ۲ با برخی مشکلات جدی دست و پنجه نرم می‌کنند. این مالکان در کشورهایی همچون سوئد، نروژ، هلند و فرانسه سکونت دارند.گفته می‌شود مالکان در حال گزارش نقص‌های قوای محرکه هستند که باعث می‌شود خودرو غیرقابل راندن باشد. یکی از مالکان با نام توبیاس آکبلوم که اهل سوئد است مدعی شده پولستار ۲ یک روز پس از تحویل خراب شده است.

بازسازی فورد موستانگ Boss 429 با قدرت ۸۱۵ اسب بخار

 

کلاچ برقی

صدای بوق ماشین‌ها، دود و آلودگی، ساعت‌های متعدد اتلاف شده، اعصاب‌های خورد رانندگان، و بله این نمایی از یک ترافیک در شهر است. یکی از بزرگترین معضلات جامعه پیشرفته امروزی مشکل تعدد خودروها و البته نبود زیرساخت برای کنترل این مشکل بزرگ یعنی ترافیک است.

سیستم تعلیق خودرو چیست؟

قبل از پرداختن به بوش طبق باید بدانیم که سیستم تعلیق یا همان سیستم فنربندی خودرو شامل قطعات و مواردی همچون چرخ‌های خودرو، کمک فنرها، فنرها و ستون‌های نگهدارنده خودرو است. وظیفه بوش طبق این است که ارتباط بین خودرو و جاده را به‌طور مناسب و بهینه حفظ و کنترل کند.

فک پلاک خودرو

پلاک خودرو از گذشته تا امروز
در سال ۱۳۰۵ همگام با ورود نخستین اتومبیل به کشور اولین پلاک خودرو ثبت شد؛ بعدها با افزایش تعداد خودرو تغییراتی در پلاک به وجود آمد. این تغییرات در ابتدا به‌صورت ترکیب اعداد و حرف بود، اما پس از مدتی حروف جای خود را به نام شهر و اعداد دورقمی دادند.

پلاک خودرو

از چه مکمل های سوخت برای خودرو ی خود استفاده کنیم

انواع مکمل‌های سوخت
همان‌طور که می‌دانید، برند‌های مختلفی در بازار موجود هستند که به تولید مکمل سوخت خودرو می‌پردازند، اما فارغ از شرکت تولیدکننده، مکمل‌های سوخت انواع متفاوتی دارند که هرکدام از آن‌ها برای نوع خاصی از خودروها مناسب هستند؛ علاوه‌بر این میزان کارکرد یا به عبارت دیگر عمر خودرو نیز پیش از انتخاب مکمل سوخت باید در نظر گرفته شود.

بدترین خودروهای چینی

بررسی مشخصات ام وی ام X33 S 1395 - 1399 | bama

این محصول چینی، از سبد خودروهای چری برای بازار ایران انتخاب شده و چند نسل است که حضور پررنگ در کشور دارد. قیمت این ام‌وی‌ام ایکس۳۳ در بازار به ۱۴۹ میلیون تومان می‌رسد که مشخصات نه‌چندان جذاب آن باعث شده تا یکی از بدترین خودروهای چینی بازار لقب بگیرد.

معایب:

ایمنی پایین

پیشرانه ضعیف

ضعف گیربکس

نبود سیستم کنترل پایداری (ESP)

آدرس فروشگاه ها:

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ سپهر، برخیابان ، پلاک ۵۳ (G35) .   تلفن های تماس : ۳۳۹۴۳۴۰۰   -  ۳۳۹۲۳۴۰۰  -  ۳۶۹۰۰۴۱۱  -   ۳۶۹۰۰۴۱۳  -  ۳۶۹۰۰۴۱۵  -  ۳۶۹۰۰۴۱۷

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ کاشانی ، طبقه سوم ، پلاک 282 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۰۸۸۷۱  -  ۳۳۹۱۱۶۷۲  -  ۳۳۱۱۴۱۷۱   

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان اکباتان ، کوچه آهنین ، پاساژ امین ، طبقه دوم ، واحد دفتری A-1 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۲۹۰۱۴  -  ۳۳۹۲۸۹۵۹  -  ۳۳۹۴۴۱۵۱  -  ۳۳۹۴۴۱۵۲  -  ۴۰۳۳۰۷۰۹  - ۴۰۳۳۰۶۳۳