مزداملک

«موبیلی و ویلر» مسافرت‌ها را هوشمند می‌کنند

 

 

«موبیلی و ویلر» مسافرت‌ها را هوشمند می‌کنند

 

 

گرامیداشت تولد 10 سالگی لکسوس LFA

 

 

 

مطمئناً مدل اسپرت LFA یکی از مهمترین و به یادماندنی‌ترین محصولات ساخته شده توسط لکسوس خواهد بود، خودرویی اسپرت و البته گران‌قیمت که بنابر عقیده کارشناسان جایگاه برند لکسوس را در نظر مشتریان ارتقا داده و با گذشت چند سال از پایان تولید نیز جایگاهی ویژه دارد.

رونمایی از جدیدترین خودرو مزدا به مناسبت صدمین سالگرد

طراحی خارجی و داخلی نسخه مخصوص MX-5 Miata 

نکاتی جالب در دنیای خودرو

 

 

نکاتی جالب از دنیای خودروها

آیا می دانستید که هنری فورد صاحب کارخانجات عظیم فورد یک نازیسم به تمام معنا بوده و در سال 1937 نشان شاهین از هیتلر به خاطر کتاب انترناسیونال یهود دریافت کرده بود.(نقل از لوموند)

آیا می دانستید که برخی مورخین علت شروع جنگ جهانی اول را نحس بودن خودرو ولیعهد اتریش می دانستند(دنیای بی جواب از سید جلال صیاد میری)

تاکسی‌های اینترنتی مجاز به تردد در ساعات ممنوعیت هستند؟

معرفی‌ برترین تاکسی‌های اینترنتی

تاکسی‌های اینترنتی مجاز به تردد در ساعات ممنوعیت هستند؟

بعد از اعلام محدودیت‌های سراسری تردد بود که یکی از شرکت‌های آنلاین خدمات حمل و نقل مسافر اعلام کرد محدودیت‌های تردد شامل خودروهای این شرکت نبوده و شهروندان می‌توانند در طول شبانه‌روز و به طور ۲۴ ساعته از خدمات آن استفاده کنند، موضوعی که رییس پلیس پایتخت به آن واکنش نشان داده است.

وقتی ایی-کلاس مرسدس بنز تبدیل به وانت می‌شود

به گزارشml زمانی که درباره وانت صحبت می‌کنیم قطعا نمونه‌های فوق العاده ایی در صنعت خودرو وجود دارند از جان سخت‌های تویوتا و میتسوبیشی گرفته تا فورد و رم که همواره نوآوری‌های خود را در این بخش به نمایش گذاشته اند. اما اگر یک محصول متفاوت یا شاید بهتر بگوئیم لوکس‌تر را مدنظر قرار بدهیم باید نگاهی ویژه به کلاس اکس مرسدس بنز داشته باشیم که حقیقتا تجربه‌ای متفاوت را فراهم می‌کند.

چگونگی تشخیص سلامت موتور از طریق دود اگزوز

چگونگی تشخیص سلامت موتور از طریق دود اگزوز

می گویند "رنگ رخساره خبر می‌دهد از سرّ درون " اما رنگ دود اگزوز خبر می‌دهد از سرّ موتور! بنابر این عیب خودروی خود را با دیدن دود اگزوز می توانید تشخیص دهید.

آدرس فروشگاه ها:

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ سپهر، برخیابان ، پلاک ۵۳ (G35) .   تلفن های تماس : ۳۳۹۴۳۴۰۰   -  ۳۳۹۲۳۴۰۰  -  ۳۶۹۰۰۴۱۱  -   ۳۶۹۰۰۴۱۳  -  ۳۶۹۰۰۴۱۵  -  ۳۶۹۰۰۴۱۷

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ کاشانی ، طبقه سوم ، پلاک 282 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۰۸۸۷۱  -  ۳۳۹۱۱۶۷۲  -  ۳۳۱۱۴۱۷۱   

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان اکباتان ، کوچه آهنین ، پاساژ امین ، طبقه دوم ، واحد دفتری A-1 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۲۹۰۱۴  -  ۳۳۹۲۸۹۵۹  -  ۳۳۹۴۴۱۵۱  -  ۳۳۹۴۴۱۵۲  -  ۴۰۳۳۰۷۰۹  - ۴۰۳۳۰۶۳۳