بازرگانی آسیا پارت

خداحافظی مزدا با گیربکس دستی

مدل 2019 مزدا 6 از این پس با گیربکس دستی به بازار عرضه نخواهد شد و این خودرو تنها با یک گیربکس 6 دنده اتوماتیک قابل خرید است.

محبوب‌ترین موتورسیکلت‌ها

موتورسیکلت‌های محبوب در اینستاگرام و جهان

برای شناسایی موتورسیکلت‌های محبوب اینستاگرام، پانصدهزار پست با هشتگ BikersOfInstagram در نظر گرفته و سپس هر پست براساس شهر و ایالت تفکیک شده است. با استفاده از Google Keyword Planner، تعداد جست‌وجوهای هر برند موتورسیکلت‌ساز در کشورهای مختلف بررسی و بیش از یک‌میلیون پست برای هر مدل موتورسیکلت ثبت شده است.

برگشت دوباره خودرو رنو

 

معرفی تویوتا GR سوپرا اسپرت تارگا

 

تویوتا در اقدامی مشترک با شرکت KC’s Paint Shop که در تگزاس واقع شده، اقدام به بریدن سقف سوپرا و جانمایی پنل‌های کامپوزیت ساخته شده با چاپگر 3بعدی نموده بگونه­‌ای که هی‌چگونه خللی در فرم بدنه ایجاد نشود.

دریفت چیست و نحوه دریفت  کردن

دریفت چیست و نحوه دریفت  کردن 

دریفت چیست؟

دریفت در لغت به معنای گرد و خاک کردن است. ولی در عالم رانندگی به لیز دادن خودرو با استفاده از ترمز دستی یا بکس باد کردن میگن. گرچه با ماشین های دیفرانسیل جلو هم میشه دریفت کرد ولی به علت این که با این ماشین ها برای اکثر دریف کردن ها نیاز به استفاده از ترمز دستی هستش که چون خیلی سرعت ماشین رو میگیره زیاد با این جور ماشینها دریفت نمی کنن برای همین از ماشین های محور عقب استفاده می کنن.

دریفت برای چه مواقعی خوبه ؟

جاسوسی با خودروی بدون راننده

 

 

وابستگی به فن آوری اگرچه اغلب راحتی را به همراه دارد اما ابهامات تازه ای را درباره نقض حریم خصوصی ایجاد میکند به ویژه که دستگاههای موبایل که ما هر روز همراه خود داریم اطلاعات را درباره هر چیزی از خریدهای ما گرفته تا کارهای روزمره جمع آوری و ارسال می‌کنند.

دو تهدید خودرو هوشمند

 

هکر

 

خودروهای جدید قابل هک شدن هستند و اینترنت اشیا می‌تواند سطح و دریچه‌ای جدید از تهدیدها را به‌روی کاربران خودروهای هوشمند باز کند. این زمانی وحشتناک‌تر می‌شود که هکرها در آینده می‌توانند از راه ‌دور با کنترل قابلیت‌های خودران خودرو شما را نیز کنترل کنند

غولی نوظهور در دنیای خودروها

به گزارشml  شرکت خودروسازی DS Automobiles یک برند لوکس و زیرمجموعه ای از گروه خودروسازی سیتروئن فرانسه به شمار می آید که با رونمایی از محصولی خلاقانه به نام E-Tense نشان داده که در عرصه طراحی و ساخت خودروهای تمام برقی حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

کارشناسان صنعت خودروسازی این محصول خلاقانه را به عنوان بهترین طراحی فرانسوی در عرصه خودروهای تمام برقی به شمار می آورند.

دنیا از نگاه خودروهای خودران چه شکلی است؟

به گزارش ام ال ؛ گروه پژوهشی «دایملر» که بر روی بهبود حمل‌ونقل و ایده‌های جدید تحقیق می‌کنند به تازگی دستگاهی ساخته‌اند که می‌تواند انسان را تبدیل به بخشی از یک خودروی خودران کند. در این پروژه انسان‌ها به عنوان قسمتی از سیستم یکپارچه خودروی خودران مشغول به هدایت آن می‌شوند.

آدرس فروشگاه ها:

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ سپهر، برخیابان ، پلاک ۵۳ (G35) .   تلفن های تماس : ۳۳۹۴۳۴۰۰   -  ۳۳۹۲۳۴۰۰  -  ۳۶۹۰۰۴۱۱  -   ۳۶۹۰۰۴۱۳  -  ۳۶۹۰۰۴۱۵  -  ۳۶۹۰۰۴۱۷

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ کاشانی ، طبقه سوم ، پلاک 282 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۰۸۸۷۱  -  ۳۳۹۱۱۶۷۲  -  ۳۳۱۱۴۱۷۱   

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان اکباتان ، کوچه آهنین ، پاساژ امین ، طبقه دوم ، واحد دفتری A-1 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۲۹۰۱۴  -  ۳۳۹۲۸۹۵۹  -  ۳۳۹۴۴۱۵۱  -  ۳۳۹۴۴۱۵۲  -  ۴۰۳۳۰۷۰۹  - ۴۰۳۳۰۶۳۳