asiaparts

استفاده از پوسته‌ی انگور برای یخ‌زدایی معابر علاوه بر کاهش قابل‌توجه هزینه‌ها به محیط زیست نیز خسارت کمتری وارد می‌کند.

استفاده از پوسته‌ی انگور برای یخ‌زدایی معابر علاوه بر کاهش قابل‌توجه هزینه‌ها به محیط زیست نیز خسارت کمتری وارد می‌کند.

 

زاویه فرمان

زوایای فرماناتومبيلزوایای چرخ)زوایای چرخ جلو (زوایای فرمان :( الفکستر  بکمبر  جکینگ 

عکس های زشت از عجیب ترین ماشین های دنیا

گالری زشت ترین ماشین های عجیب و منتخب جهان را در مقاله ام ال  از زشت تزین  اتومبیل‌های ساخته شده در دنیا را منتشر کرد، ماشین‌هایی که چهره جالبی ندارد. تصاویر برخی از این ماشین‌ها را در زیر مشاهده می‌کنید

نتیجه تست الودگی شاهین

 

 

دبیر کارگروه ملی کاهش آلودگی هوای سازمان حفاظت محیط زیست گفت: برخی از تست‌های اولیه زیست محیطی خودرو شاهین در زمینه هوای پاک و مسائل زیست محیطی موفقیت آمیز بوده و این خودرو روند اخذ مجوز شماره‌گذاری را طی خواهد کرد.

اطلاعاتی در مورد شمع

باور غلطی که اکثرأ بین مردم و فروشندگان لوازم یدکی شکل گرفته این است که شمع های دو پلاتین در هر بار سیکل انفجار موتور دو جرقه همزمان تولید می کنند و چون یک جرقه بیشتر از شمع های تک پلاتین تولید میشود، احتراق بهتری صورت گرفته و شتاب خودرو افزایش می یابد! اما باید بدانید که اینچنین نیست و در شمع های دو پلاتین دو جرقه همزمان زده نمیشود، بلکه در هر سیکل انفجار تنها با یکی از الکترودها جرقه زده میشود! 

باور صحیح در مورد شمع دو پلاتین :

اولین دوچرخه الکتریکی هارلی دیویدسون معرفی شد

اولین ماجراجویی هارلی دیویدسون در بازار دوچرخه‌های الکتریکی، سریال ۱ است، یک وسیله نقلیه دوچرخ که قرار است در ماه مارس ۲۰۲۱ عرضه شود. سریال ۱ دارای دو تایر سفید بزرگ، یک قاب مشکی نسبتا نازک، زین چرمی قهوه‌ای، لوگوهای نورانی و یک زنجیر انعطاف‌پذیر قهوه‌ای است که از پدال‌ها به چرخ عقب متصل می‌شود.

این دوچرخه الکتریکی جدید توسط شرکت دوچرخه‌سازی سریال ۱ ساخته شده، زیربرند هارلی دیویدسون که از تیم تحقیق و توسعه این شرکت تشکیل شده است. مدیریت این شرکت برعهده مدیرعامل جیسون هانتسمن، معاون بن لاند و برخی دیگر از  اعضای قدیمی هارلی دیویدسون است.

کمرنگ شدن حضور نیسان در اروپا

مقامات خودروسازی نیسان در نظر دارند تا با واگذاری برخی از خطوط تولید و امکانات زیرساختی خود در اروپا به خودروسازی رنو، حضور کمرنگ تری در قاره سبز داشته باشند. رنو شریک اروپایی نیسان محسوب می شود و جای آن را به ویژه در شرق اروپا خواهد گرفت. پس از اتفاقاتی که منجر به کناره گیری و محاکمه کارلوس گون- مدیرعامل سابق نیسان شد، این خودروسازی در راستای استراتژی بازسازی خود در نظر دارد کانال های توزیع خود را در ۳۰ کشور جهان ببندد. قرار است خط تولید این برند در اسپانیا نیز بسته و به یک مرکز نگهداری قطعات یدکی خودرو تبدیل شود.  

۱۰ نکته برای تعمیر و نگهداری انواع خودرو‌های تویوتا و لکسوس

 

 

 

 

۱۰ نکته برای تعمیر و نگهداری انواع خودرو‌های تویوتا و لکسوس

 

 

نکات نگهداری از خودروی لکسوس

اولین کاربرد کوچکترین خودروی برقی دنیا

 

به گزارش پایگاه خبری «ام ال » به نقل از سایپانیوز، مینی 45 برقی هیوندایی، بیشتر به اسباب بازی می ماند. این خودروی تک نفره که فقط به اندازه یک سرنشینِ کودک جا دارد، در بیمارستانی در بارسلونای اسپانیا، برای طیب خاطر کودک و انتقال وی از تخت به اتاق درمان برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفت.

پروژه تاکسی‌ هوایی توسط "جنرال موتورز" رونمایی شد

 

 پروژه تاکسی‌ هوایی توسط "جنرال موتورز" رونمایی شد

آدرس فروشگاه ها:

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ سپهر، برخیابان ، پلاک ۵۳ (G35) .   تلفن های تماس : ۳۳۹۴۳۴۰۰   -  ۳۳۹۲۳۴۰۰  -  ۳۶۹۰۰۴۱۱  -   ۳۶۹۰۰۴۱۳  -  ۳۶۹۰۰۴۱۵  -  ۳۶۹۰۰۴۱۷

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ کاشانی ، طبقه سوم ، پلاک 282 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۰۸۸۷۱  -  ۳۳۹۱۱۶۷۲  -  ۳۳۱۱۴۱۷۱   

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان اکباتان ، کوچه آهنین ، پاساژ امین ، طبقه دوم ، واحد دفتری A-1 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۲۹۰۱۴  -  ۳۳۹۲۸۹۵۹  -  ۳۳۹۴۴۱۵۱  -  ۳۳۹۴۴۱۵۲  -  ۴۰۳۳۰۷۰۹  - ۴۰۳۳۰۶۳۳