maleklo

نسل جدید مزدا MX-5 با موتوری ساده عرضه خواهد شد!

نسل چهارم مزدا MX-5 به زودی عرضه می‌شود و می‌تواند یک شروع تازه برای این کمپانی صاحب نام محسوب شود؛ اما این مدل قرار نیست تا نسبت به قبل قدرتمندتر و تازه نفس باشد! البته این واقعیت هنوز به طور رسمی توسط مدیر برنامه‌های MX-5 آقای نوبیرو یاماموتو عنوان نشده است و اعلام نهایی آن را به جشنواره سرعت Top Gear موکول کرده است.

غولی نوظهور در دنیای خودروها

به گزارشml  شرکت خودروسازی DS Automobiles یک برند لوکس و زیرمجموعه ای از گروه خودروسازی سیتروئن فرانسه به شمار می آید که با رونمایی از محصولی خلاقانه به نام E-Tense نشان داده که در عرصه طراحی و ساخت خودروهای تمام برقی حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

کارشناسان صنعت خودروسازی این محصول خلاقانه را به عنوان بهترین طراحی فرانسوی در عرصه خودروهای تمام برقی به شمار می آورند.

مهم ترین سیستم ایمنی تاریخ خودرو

در طول تاریخ خودروسازی دنیا، امکانات مختلف ایمنی، رفاهی و فنی به مرور و پله پله ابداع شده اند و تا اجباری شدن آنها، راهی چندین ساله پیموده شده است. در این بین سیستم های ایمنی، بحثی جدا از وسایل و امکانات رفاهی و فنی دارند چرا که به مرور و با نمایش توانایی های خود، توسط دیگر شرکت های خودروسازی نیز مورد استفاده قرار می گیرند و معمولا بعد از مدتی و اثبات کارایی های آنها، از سوی دولت ها به عنوان استانداردهای اجباری برای نصب روی خودروها، تایید و ضروری می شوند.

آیا سیستم اگزوز دوگانه در بهبود عملکرد خودروی شما تاثیری دارد؟

به احتمال زیاد زمانی که اگزوزهای دوگانه کرومی بیرون آمده از زیر بامپر یک خودرو را مشاهده کردید، به شما حس قدرت و برتری داده است. شاید تا بحال به این فکر کرده‌اید که سیستم اگزوزهای دوگانه‌ در سوپر ماشین‌ها با چه هدفی به کار رفته‌اند؟ همچنین ممکن است تصور کرده باشید که این کار بیشتر جنبه تزئینی داشته و مناسب عکس‌های روی پوستر می‌باشد. اما خیر، همیشه اینطور نبوده و ممکن است واقعیت فراتر از تصورات شما رقم بخورد.

نحوه عملکرد اگزوز موتور

کاربرد فیلتر(صافی) بنزین خودرو چیست؟ چه زمانی باید تعویض گردد؟

کاربرد فیلتر(صافی) بنزین خودرو چیست؟ چه زمانی باید تعویض گردد؟

کاربرد فیلتر(صافی) بنزین خودرو چیست؟ چه زمانی باید تعویض گردد؟

حباب ایمنی تاتا، خودرو را تا زمان تحویل از کرونا ویروس در امان نگه می‌دارد

   

 حباب ایمنی تاتا، خودرو را تا زمان تحویل از کرونا ویروس در امان نگه می‌دارد 

۱۰ اتومبیل کانسپت که هوش از سرتان می‌برند

۱. کرایسلر پاسیفیکا (Chrysler Pacifica)

یکی از جالب‌ترین و کاربردی‌ترین قابلیت‌های این خودرو بدون شک سیستم Stow N’ Go folding seat system است که به کاربران و سرنیشنان خودرو اجازه می‌دهد تا در صورت عدم نیاز به صندلی‌های خودرو، آن را تا کرده و از فضای آن برای جا دادن بار‌های خود استفاده کنند. این خودرو همچنین به قابلیت‌های دیگری همچون AT&T ۴ G LTE و جاروبرقی درونی نیز مجهز شده‌اند.

آدرس فروشگاه ها:

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ سپهر، برخیابان ، پلاک ۵۳ (G35) .   تلفن های تماس : ۳۳۹۴۳۴۰۰   -  ۳۳۹۲۳۴۰۰  -  ۳۶۹۰۰۴۱۱  -   ۳۶۹۰۰۴۱۳  -  ۳۶۹۰۰۴۱۵  -  ۳۶۹۰۰۴۱۷

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ کاشانی ، طبقه سوم ، پلاک 282 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۰۸۸۷۱  -  ۳۳۹۱۱۶۷۲  -  ۳۳۱۱۴۱۷۱   

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان اکباتان ، کوچه آهنین ، پاساژ امین ، طبقه دوم ، واحد دفتری A-1 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۲۹۰۱۴  -  ۳۳۹۲۸۹۵۹  -  ۳۳۹۴۴۱۵۱  -  ۳۳۹۴۴۱۵۲  -  ۴۰۳۳۰۷۰۹  - ۴۰۳۳۰۶۳۳