بازرگانی آسیاپارت

ایا تابه حال از زنجیر چرخ پارچه ای استفاده کرده اید ؟

زنجیر چرخ پارچه ای

زاویه فرمان

زوایای فرماناتومبيلزوایای چرخ)زوایای چرخ جلو (زوایای فرمان :( الفکستر  بکمبر  جکینگ 

معرفی رینگ های انعطاف ‌پذیر توسط میشلن و مکسیون ویلز

مدتی پیش شرکت تایرسازی میشلن به حرف مشتریانش گوش کرد تا آسیب‌های وارده به تایر را کاهش دهد یا از بین ببرد. این شرکت با همکاری مکسیون ویلز موفق شده تکنولوژی جذابی را وارد صنعت خودرو کند.

شاید چیزی که در عکس می‌بینید برای شما مهم نباشد، اما وقتی متوجه شوید مردم در سراسر دنیا سالانه چقدر برای خرید لاستیک  و رینگ های جدید هزینه می‌کنند، شاید نظرتان عوض شده و به فکر خرید یک دست از این چرخ‌ها بیفتید.

آیا سیستم اگزوز دوگانه در بهبود عملکرد خودروی شما تاثیری دارد؟

به احتمال زیاد زمانی که اگزوزهای دوگانه کرومی بیرون آمده از زیر بامپر یک خودرو را مشاهده کردید، به شما حس قدرت و برتری داده است. شاید تا بحال به این فکر کرده‌اید که سیستم اگزوزهای دوگانه‌ در سوپر ماشین‌ها با چه هدفی به کار رفته‌اند؟ همچنین ممکن است تصور کرده باشید که این کار بیشتر جنبه تزئینی داشته و مناسب عکس‌های روی پوستر می‌باشد. اما خیر، همیشه اینطور نبوده و ممکن است واقعیت فراتر از تصورات شما رقم بخورد.

نحوه عملکرد اگزوز موتور

جانشین احتمالی پژو ۲۰۶

جانشین احتمالی پژو 206 در ایران‌خودرو + قیمت جانشین احتمالی پژو 206 در ایران‌خودرو

پژو 208 هاچبک جذابی است که در آینده‌ای بسیار نزدیک توسط شرکت مشترک ایران‌خودرو و پژو (ایکاپ) در ایران تولید و عرضه خواهد شد. 

۱۰ اتومبیل کانسپت که هوش از سرتان می‌برند

۱. کرایسلر پاسیفیکا (Chrysler Pacifica)

یکی از جالب‌ترین و کاربردی‌ترین قابلیت‌های این خودرو بدون شک سیستم Stow N’ Go folding seat system است که به کاربران و سرنیشنان خودرو اجازه می‌دهد تا در صورت عدم نیاز به صندلی‌های خودرو، آن را تا کرده و از فضای آن برای جا دادن بار‌های خود استفاده کنند. این خودرو همچنین به قابلیت‌های دیگری همچون AT&T ۴ G LTE و جاروبرقی درونی نیز مجهز شده‌اند.

علل جرم روی موتور

چگونه رسوبات موتور را بر طرف کنیم؟ 

موتور خودرو به مرور زمان و بنابر دلایلی، که به آن می پردازیم، جرم دار می شود و بازدهی و قدرت سابق خود را از دست می دهد. این جرم ها در مجراهای عبوری روغن نشست می کنند و انسداد ایجاد می کنند و از حرکت روغن در آن مجراها جلوگیری به عمل می آورند.

برترین خودروهای کانورتیبل 2013

برترین خودروهای کانورتیبل 2013

مجله تخصصی Top Gear Magazine نام 9 اتومبیل از برندهای مختلف را به عنوان مدل های برتر خودرو های کانورتیبل (Convertible) سال 2013 معرفی کرده است .

سال جاری میلادی نیز به پایان رسید در سالی که گذشت سوپر اتومبیل‌های استثنایی روانه بازار شدند که ما در این مطلب برترین سوپر اتومبیل‌های عرضه شده در سال جاری میلادی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

جنسیس وارد بازی پیکاپ‌ها می شود؟!

 

جنسیس، نخستین پیکاپ لوکس کره‌ای ها را می سازد؟

Genesis-Pickup-Truck-2.jpg

 

آدرس فروشگاه ها:

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ سپهر، برخیابان ، پلاک ۵۳ (G35) .   تلفن های تماس : ۳۳۹۴۳۴۰۰   -  ۳۳۹۲۳۴۰۰  -  ۳۶۹۰۰۴۱۱  -   ۳۶۹۰۰۴۱۳  -  ۳۶۹۰۰۴۱۵  -  ۳۶۹۰۰۴۱۷

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ کاشانی ، طبقه سوم ، پلاک 282 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۰۸۸۷۱  -  ۳۳۹۱۱۶۷۲  -  ۳۳۱۱۴۱۷۱   

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان اکباتان ، کوچه آهنین ، پاساژ امین ، طبقه دوم ، واحد دفتری A-1 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۲۹۰۱۴  -  ۳۳۹۲۸۹۵۹  -  ۳۳۹۴۴۱۵۱  -  ۳۳۹۴۴۱۵۲  -  ۴۰۳۳۰۷۰۹  - ۴۰۳۳۰۶۳۳