Digi gehate

سواری مزدا 3 جدید

عنوان  مقدار
طول  4580MM
عرض  175533
ارتفاع  1470MM
فاصله محورها  2640MM
فاصله چرخ ها جلو  1535MM
فاصله چرخ های عقب  1515MM
وزن خودروبدون سرنشین  1260KG
حداکثروزن خودرو با سرنشین  1820KG
ظرفیت سرنشین 

مشخصات فنی خودرو مزدا 3

خودرو : 

نام خودرو : مزدا 3 
کشورسازنده ژاپن 
سال (طراحی ) 2010

مشخصات فنی : 

بررسی مزدا 3 جدید

مزدا 3 بعد از موفقیت بسیار خوبی که در نسل اول موجود در ایران کسب کرد ، توسط گروه بهمن در نسل بعد آماده تولید و روانه بازار شد . این نسل از مزدا 3 با نام مزدا 3 جدید یا مزدا 3 نیو به دست مشتریان ایران رسید و تولید آن تا پیش مشکلات به وجود امده با تحریم ها ادامه داشت . نسل دوم مزدا 3 در نوع سدان با 3 نوع تیپ و هاچبک در 2 تیپ وارد بازار شد که تفاوت آنها در سطح اپشن است و در بخش فنی همه مدل های مزد3 مجهز به یک پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری و

اطلاعات عمومی در مورد خودرو

آیا می دانید؟؟؟!
سوراخ کردن فیلتر هوا سبب وارد شدن ذرات گرد و غبار به موتور شده و صدمات جبران نا پذیری را به دنبال دارد

آیا می دانید؟؟؟!
سیاه شدن روغن موتور به معنای عدم کیفیت و یا معیار تعویض آن نیست؟

آیا می دانید؟؟؟!
هنگام روشن کردن کولر حتما”توقف نموده و در سربالایی طولانی و توقف زیاد کولر را خاموش کنید

آیا می دانید؟؟؟!
در صورت توقف بیش از ۲ دقیقه ،خودرو را باید خاموش کنید ؟؟

آیا می دانید؟؟؟!
سرعت زیاد و ترمزهای ناگهانی باعث ۵۰%افزایش سوخت میشود؟؟

بررسی تخصصی کیا نیرو الکتریکی فیس لیفت

چهار سال از زمانی که کیا نسخه هیبریدی نیرو را عرضه کرده می‌گذرد اما نسخه تمام الکتریکی آن در سال ۲۰۱۸ پدیدار شده است. این خودرو هنوز هم یکی از محصولات موردعلاقه ماست که البته در بین خودروهای الکتریکی نیز ویژگی‌های مثبت زیادی دارد.

برای رفع صدای کمک فنر ماشین چه باید کرد

«کمک فنر» به عنوان قطعه ای که در خودرو وجود دارد ممکن است بنا به دلایلی با مشکلاتی مواجه شود که عواقبی با خود به همراه دارد .

۱-اگر صدا قیژ قیژ هنگام عبور از دست انداز دارین ممکن هست از برخورد منبع اگزوز به دست اندازه باشد. این امر بخصوص هنگام که سرنشینان خودرو بصورت کامل نشسته باشن مشاهده شده است.

خودرو تغییر ارتفاع میده و این تغییر ارتفاع سبب برخورد منبع اگزوز به دست انداز میشود

خیلی نرم و مایل از دست انداز ها هنگامیکه که خودرو پر هست رد شوید. عبور با سرعت و یا مستقیم سبب میشود.

ققنوس از قفس آزاد شد

به گزارش «مقاله ام ال »،سال‌های گذشته به‌رغم آزاد بودن واردات خودرو، شاهد ورود خودروهای گذرموقت متعدد به کشور بودیم که به‌دلیل خاص بودن و همچنین امکان‌پذیر نبودن واردات رسمی این خودروها توسط شرکت‌های واردکننده به کشور، بسیار موردتوجه علاقه‌مندان سوپراسپرت‌ها و خودروهای خاص قرار می‌گرفتند. یکی از این خودروها مرسدس‌بنز AMG GT بود که به‌دلیل حجم موتور بالا هرگز اجازه واردات رسمی به کشور را پیدا نکرد. از این رو طی سال‌های 96 و 97 شاهد ورود دو دستگاه از این خودرو به صورت گذرموقت به کشور بودیم که البته سروصدای بسیاری در محافل خودرویی کشور نیز به‌پا کرد.

بررسی نتایج تست ایمنی خودرو ها در چین

در باب ایمنی خودروهای چینی بحث‌های فراوانی شده و شایعات بسیاری در این مورد وجود دارد. از آنجا که فقط تعداد اندکی از خودروهای چینی در تست‌های ایمنی معتبری مثل EURO-NCAP و IIHS حضور داشته‌اند، نمی‌توان مقایسه دقیقی بین ایمنی خودروهای چینی و سایر خودروها انجام داد. تنها راهی که می‌توان برای سنجش ایمنی خودروهای چینی به آن اتکا کرد، تست ایمنی چین یا CNCAP است.

مروری کوتاه بر تاریخچه هیوندای النترا

برند هیوندای توانسته در طی نزدیک به سه دهه، از یک خودروساز نسبتاً گمنام و درجه چند به برندی مطرح و اسم و رسم‌دار در جهان خودرو بدل شود. با آن که هنوز هم هیوندای از ارزشمندترین اسامی صنعت خودرو نیست، ولی محصولاتش توانسته‌اند در بازار سهمی قابل توجه کسب کنند. در بین محصولات این شرکت کره‌ای، یکی از قدیمی‌ترین و نام آشناترین‌ها النتراست. خودرویی که در ایران هم در چند نسل توانست موفق ظاهر شود و تا همین چندی پیش نسل ششم آن به صورت مونتاژ و وارداتی به بازار عرضه می‌شد. «باما» باشید تا همزمان با معرفی نسل هفتم، نگاهی کوتاه به تاریخچه النترای محبوب داشته باشیم.

اهمیت بازیافت خودرو

خودرو تا چه اندازه قابل بازیابی است؟

آدرس فروشگاه ها:

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ سپهر، برخیابان ، پلاک ۵۳ (G35) .   تلفن های تماس : ۳۳۹۴۳۴۰۰   -  ۳۳۹۲۳۴۰۰  -  ۳۶۹۰۰۴۱۱  -   ۳۶۹۰۰۴۱۳  -  ۳۶۹۰۰۴۱۵  -  ۳۶۹۰۰۴۱۷

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ کاشانی ، طبقه سوم ، پلاک 282 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۰۸۸۷۱  -  ۳۳۹۱۱۶۷۲  -  ۳۳۱۱۴۱۷۱   

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان اکباتان ، کوچه آهنین ، پاساژ امین ، طبقه دوم ، واحد دفتری A-1 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۲۹۰۱۴  -  ۳۳۹۲۸۹۵۹  -  ۳۳۹۴۴۱۵۱  -  ۳۳۹۴۴۱۵۲  -  ۴۰۳۳۰۷۰۹  - ۴۰۳۳۰۶۳۳