لوازم یدکی نیسان

نگهداری دارو در خودرو ممنوع

نگهداری انواع داروها و شربت‌های خوراکی در مکان‌های گرم به ویژه در داخل خودرو و در هنگام مسافرت و استفاده از آنها در مواقع لزوم می‌تواند عوارض جبران ناپذیری را برای شخص ایجاد کند.

بالانس چرخ چیست

بالانس چرخ های خودرو یکی از الزامات اساسی خودرو دز زمان سرویس دوره ای خودرو میباشد که همواره توسط سازنده خودرو نیزتوصیه میشود . در افزایش طول عمر لاستیک و رسیدن به عملکرد بهینه لاستیک نقش بسیار مهمی را ایفا میکند .باللانس چرخ ها ،از طریق توزیع یکسان وزن لاستیک و خودرو, باعث سایش یکنواخت هر چهار لاستیک و یک سواری ملایم می شود. باید توجه داشته باشید که بالانس لاستیک ها با میزان فرمان دو مسئله کاملا متفاوت می باشند.

روغن سوزی در موتور

روغن سوزی در موتور خودرو به طور عمومی به وضعیتی گفته میشود که روغن در پروسه کاری موتور به اتاق احتراق یا مناطق داغ موتور وارد شود و در نتیجه به دلیل گرمای زیاد روغن تبخیر شده و به همراه گازهای خروجی اگزوزاز موتو خارج شود .

جعبه دنده دستی هوشمند کیا چطور کارمیکند ؟

پس از معرفی خودرو کیا ریو 2021برای بازار اروپا ،جعبه دنده ی دستی جدید کیا نیز معرفی شد که از فناوری الکترونیکی کلاچ بهره میبرد و باعث کاهش مصرف سوخت و آلایندگی میشود . به تازگی جزِئیات جعبه دنده ی دستی هوشمند این خودروساز منتشر شده است که فقط روی خودروهای نیم هیبریدی نصب میشود . این مدل ها در کنار پیشرانه احتراقی از موتور کوچک برقی بهره میبرد که مانند ژنراتوربه استارت مجدد و سرعت گرفتن پیشرانه ی اصلی کمک میکند .

تکنولوژی به کاربرده شده در آینه های الکتروکرومیک

یکی از مشکلات و دردسرهای رانندگی در شب بازتاب نور از آینه وسط است که این بازتاب هنگام رانندگی در شب و در جاده هایی که تک بانده هستند برای راننده بسیار ازار دهنده اند . در زیر اینه های معمولی شاسی ای تعبیه شده است (flip switch) که با تغیر وضعیت آن زاویه آینه تغیر میکند و آینه در وضعیت روز یا شب قرار میگیرد . اما در آینه های الکتروکرومیک حذف درخشندگی (Glare) به صورت خودکار و بدون تغییر در وضعیت آینه توسط راننده انجام می شود.

واشر سرسیلندرسایپا دو میل گرافیت

واشرها معمولاً در صنعت برای آب بندی و درزگیری دیگ های بخار ، لوله ها و مخازن سوخت استفاده می شوند . موتورهای اتومبیل و کامیون ها به واشر مجهز شده اند تا مهر و موم بین سیلندر ها و سرسیلندر به بهترین نحو صورت پذیرد . در خطوط لوله نفت و گاز از واشر های حلقه ای یا ring gasket به عنوان درزگیر استفاده می شود .

980,000 ریال

آدرس فروشگاه ها:

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ سپهر، برخیابان ، پلاک ۵۳ (G35) .   تلفن های تماس : ۳۳۹۴۳۴۰۰   -  ۳۳۹۲۳۴۰۰  -  ۳۶۹۰۰۴۱۱  -   ۳۶۹۰۰۴۱۳  -  ۳۶۹۰۰۴۱۵  -  ۳۶۹۰۰۴۱۷

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ کاشانی ، طبقه سوم ، پلاک 282 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۰۸۸۷۱  -  ۳۳۹۱۱۶۷۲  -  ۳۳۱۱۴۱۷۱   

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان اکباتان ، کوچه آهنین ، پاساژ امین ، طبقه دوم ، واحد دفتری A-1 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۲۹۰۱۴  -  ۳۳۹۲۸۹۵۹  -  ۳۳۹۴۴۱۵۱  -  ۳۳۹۴۴۱۵۲  -  ۴۰۳۳۰۷۰۹  - ۴۰۳۳۰۶۳۳