نکاتی در راجب شستن خودرو در زمستان

 ۳ نکته کلیدی و مفید برای شستن ماشین در زمستان در این گزارش برخی از دلایل اینکه چرا شستن ماشین در زمستان انتخاب خوبی است و برخی نکات برای انجام این کار ذکر شده است.

به گزارش پایگاه خبری « ام ال  » به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،شستن اتومبیل معمولاً فعالیتی است که در گرمای تابستان و هنگام تابش آفتاب اتفاق می‌افتد. با این وجود، دلایل خوبی وجود دارد که در فصل زمستان اقدام به شستن خودرو کنیم.

شستن اتومبیل در تابستان به دلیل مسائل بهداشتی انجام می شود و به خودروی شما کمک می‌کند تا بهترین ظاهر را داشته باشد اما اگر در زمستان در حال شستن ماشین هستید، باید بدانید که مزایای آن بسیار زیادتر است، این کار می‌تواند به شما کمک کند از سلامت وسیله نقلیه خود محافظت کنید و وقتی در جاده هستید ایمن‌تر رانندگی کنید.

در اینجا برخی از دلایل اینکه چرا شستن ماشین در زمستان انتخاب خوبی است و برخی نکات برای انجام کار ذکر شده است.

زمستان خطراتی وجود دارد که می‌تواند به وسیله نقلیه شما آسیب برساند.در هوای برفی از نمک برای پاکسازی یخ در جاده ها استفاده می‌شود. وقتی این نمک به قسمت بیرونی و زیر اتومبیل شما پاشیده می شود، می‌تواند رسوباتی به جا بگذارد که در نهایت می‌تواند باعث زنگ زدگی خودرو شما شود.

اتومبیل شما ممکن است در روز‌های زمستان که برف یا باران زیادی می بارد، با برگ‌های خرد شده و پوسیده پوشیده شود و این می‌تواند روی خودروی شما آثاری ایجاد کند که منجر به خوردگی شود.

نبود ایمنی نگرانی هایی برای رانندگان در آب و هوای سرد و جاده های یخ زده برای رانندگان ایجاد می‌کند، زیرا در زمستان برف، یخ و باران می‌توانند روی شیشه جلو اتومبیل شما جمع و باعث از بین رفتن دید شود.پاک کردن شیشه می تواند به رانندگی بهتر شما کمک کند.

اختصاص دادن وقت برای شستن ماشین در هر دو هفته در ماه‌های زمستان می‌تواند به محافظت از شما و وسیله نقلیه در برابر خطرات احتمالی کمک کند.

این نکات را هنگام شستن ماشین در زمستان به خاطر بسپارید:

از یک موم محافظ استفاده کنید: موم مانعی ایجاد می‌کند که باعث می‌شود خاک و آلودگی صدمه ای به رنگ خودرو ایجاد نکند، علاوه بر این، ماشین را در برابر عناصر بیرونی محافظت می‌کند، این امر به ویژه در هوای سرد زمستان بسیار مهم است، موم همچنین می‌تواند تمیز کردن اتومبیل را آسان‌تر کند.

تمیز کردن خودرو با شیلنگ فشار قوی آب: شیلنگ فشار قوی آب، وسیله تمیز کننده‌ای است که با استفاده از اسپری آب تحت فشار خاک را از بین می‌برد. شیلنگ فشار قوی آب یک ابزار مفید برای شستن ماشین شما در زمستان است، زیرا به اندازه کافی قدرتمند است تا رسوبات مانده روی خودرو را به راحتی از بین ببرد و به شما امکان می‌دهد قسمت‌هایی از زیر خودرو را که دسترسی به آن دشوار است تمیز کنید. می‌توانید برای استفاده در منزل یک شلنگ آب فشار قوی خریداری کنید، یا می‌توانید وسیله نقلیه خود را به یک کارواش ببرید.

از شستن اتومبیل خود در خانه در شرایطی که دمای هوا بسیار کمتر از یخ زدگی است، خودداری کنید:اگر می‌خواهید ماشین خود را تمیز نگه دارید، وقتی هوا خوب است، این کار را انجام دهید.

پس فراموش نکنید شستن خودرو در تمامی فصول اهمیت دارد.پس از بارش باران و برف حتما آثار به جا مانده بر روی بدنه خودروی خود را پاک کنید.  

انواع خودرو : پراید,  پژو, مزدا ,۳۲۳, ماکسیما, ال ۹۰,  تیبا, ریوو.............. ml

شما میتوانید ازطریق تلگرام mlautoparts یا در اینستاگرام به digi_ghate , mlcommercicalما را دنبال کنید 

 

 

 

 

آدرس فروشگاه ها:

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ سپهر، برخیابان ، پلاک ۵۳ (G35) .   تلفن های تماس : ۳۳۹۴۳۴۰۰   -  ۳۳۹۲۳۴۰۰  -  ۳۶۹۰۰۴۱۱  -   ۳۶۹۰۰۴۱۳  -  ۳۶۹۰۰۴۱۵  -  ۳۶۹۰۰۴۱۷

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان امیرکبیر، پاساژ کاشانی ، طبقه سوم ، پلاک 282 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۰۸۸۷۱  -  ۳۳۹۱۱۶۷۲  -  ۳۳۱۱۴۱۷۱   

تهران، میدان امام خمینی ، خیابان اکباتان ، کوچه آهنین ، پاساژ امین ، طبقه دوم ، واحد دفتری A-1 .  تلفن های تماس : ۳۳۹۲۹۰۱۴  -  ۳۳۹۲۸۹۵۹  -  ۳۳۹۴۴۱۵۱  -  ۳۳۹۴۴۱۵۲  -  ۴۰۳۳۰۷۰۹  - ۴۰۳۳۰۶۳۳